Op vrijdag 24 oktober stond de binnenstad van Amersfoort weer bol van de live muziek tijdens de Popronde. Verspreid over tientallen locaties genoten bezoekers van optredens van opkomende artiesten uit het hele land. Nieuw dit jaar was de locatie Café STU, die zich voor het eerst openstelde voor het festival.

Het werd een avond waarop duidelijk werd dat Amersfoort leeft. Bekende Popronde-locaties als Koetje, Boothill Saloon en de Lieve Vrouw waren zó populair dat bezoekers soms niet meer naar binnen konden. Het bewijst hoe goed het concept van laagdrempelige, verrassende live optredens werkt – voor inwoners én bezoekers van buiten de stad.

Citymarketing Amersfoort heeft actief bijgedragen aan de lokale zichtbaarheid van het festival. Popronde kreeg een plek in de Tijd voor Amersfoort nieuwsbrief (13.000+ abonnees), was te zien op digitale schermen in de stad (wekelijks ca. 200.000 contactmomenten) en werd aangekondigd in het Uit in Amersfoort-magazine (oplage 110.000).

Door dit soort landelijke festivals stevig onder de aandacht te brengen, dragen we bij aan een levendig stadshart en een aantrekkelijk cultureel klimaat. Niet alleen voor inwoners, maar ook voor nieuwe bezoekers die op deze manier kennis maken met Amersfoort.