| Laatst aangepast:

Op vrijdag 13 maart openden Newasco de Hoop, Railcenter, Wilco en Applied Medical hun deuren voor de Open Bedrijvendag. In totaal kwamen rond de 330 bezoekers langs: omwonenden, studenten, werkzoekenden en omscholers.

De Open Bedrijvendag laat zien wat Amersfoort in huis heeft. Van techniek tot productie en van logistiek tot medisch: de deelnemende bedrijven gaven een breed beeld van de economische kracht van de stad. En minstens zo belangrijk: ze lieten zien dat er in Amersfoort volop kansen zijn om te werken, leren en doorgroeien.

Grote belangstelling en enthousiasme

De belangstelling was groot: er was 100% opkomst en de Open Bedrijvendag zat aan het maximum aantal bezoekers. Deelnemers reageerden enthousiast:

“Vandaag was een hele interessante dag. Vaker organiseren!”

Samenwerking & zichtbaarheid

De Open Bedrijvendag is een initiatief van Citymarketing Amersfoort, in samenwerking met de Vereniging van Amersfoortse Bedrijven (VAB) en de Gemeente Amersfoort. Citymarketing Amersfoort heeft onder andere de communicatie en promotie rondom het evenement opgepakt en uitgevoerd. Concreet verzorgden we onder andere: 

  • De landingspagina met alle praktische informatie en deelnemende bedrijven;
  • Zichtbaarheid in de stad doormiddel van abri's en de digitaleschermen;
  • Social media campagne;
  • Fotografie en aftermovie.

Samen met de deelnemende bedrijven hebben we de dag vormgegeven. Zo ontstond een dag die niet alleen zichtbaar was in de stad, maar ook voelde als een gezamenlijke Amersfoortse samenwerking.